AGD’den üniversite tercih desteği

AGD’den üniversite tercih desteği

Öğrencilerin hayalini kurduğu bölümlere gitmesi hedeflenen sistemle ilgili yapılan açıklamada, “Seni agduniversite.com web adresimize ve AGD Üniversite WhatsApp danışma hatlarımıza bekliyoruz. Unutma! Biz her zaman seninleyiz, çünkü kardeşlik yük olmaz, yük alır” denildi.
 
Anadolu Gençlik Derneği (AGD), üniversite tercihleri döneminde öğrencilere yardımcı olmayı sürdürüyor. Eğitim tercihinde nelere dikkat edilmesi, nasıl bir yol ve yöntem izlenilmesi gerektiği konusunda online olarak öğrencilere destek sağlıyor. Öğrencilerin hayalini kurduğu üniversitelere gitmesi için kurulan sistemle ilgili AGD’den yapılan açıklamada, “Bu yolda, önüne çıkan engelleri birer birer aşarak artık son düzlüğe geldin. Omuzlarına yüklenen sorumluluğun farkındayız ve yanlış bir tercih yapmanı istemiyoruz. Yapacağın tercihle hayallerini gerçekleştireceğin için artık daha dikkatli olmalısın” ifadeleri kullanıldı.
 
BÖLÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALINIYOR
AGD Üniversite olarak tercih döneminde destek sağladıkları belirtilen açıklamada, “Her bölüm için ayrı ayrı oluşturduğumuz WhatsApp danışma hatları sayesinde, bölüm, üniversite ve şehir hakkında aklına takılan bütün soruların öğrenci gözünden cevaplanması için, hayalini kurduğun bölümde okuyan tecrübeli öğrencilerle bire bir olarak iletişim kurma imkânına sahip olman için, seni de agduniversite.com web adresimize ve AGD Üniversite WhatsApp danışma hatlarımıza bekliyoruz. Unutma! Biz her zaman seninleyiz, çünkü kardeşlik yük olmaz yük alır” ifadeleri yer aldı.